TT-vánoční turnaj mužů 2012

Název

Popis

Dne 28.12.2012 uspořádala Jednota Orel Bohunice tradiční vánoční turnaj mužů ve stolním tenise o putovní pohár.

Přihlásilo se 34 hráčů, a nakonec se z Brna a přilehlého okolí zúčastnilo 30 startujícich.
Byli přítomni již tradiční účastníci z orelských jednot Bohunic, Kr.Pole, Obřan a široké veřejnosti, ale také nové tváře, kteří se zúčastnili poprvé. Mezi nově příchozími byli i 4 hráči z Lažánek, kteří nakonec získali 1. a 3. místo. Konkurence hráčů a tudíž i úroveň hry byla na vysoké úrovni a z toho také vyplynulo, že náš letos nejúspěšnější borec Musil Josef obsadil (až) pěkné 8. místo. Turnaj byl sehrán systémem – pavouk na 32 hráčů a dohrávaly se všechny zápasy pro všechna umístění.
Vítězem se stal Galla Martin z Lažánek, který ve finále porazil loňského vítěze Musila Jana z orel. jedoty Obřany.
Po skončení turnaje si ještě několik sportuchtivých nadšenců zahrálo mini turnaj v nalosovaných čtyřhrách a nakonec se většina sešla v orelském klubu, kde setkání vyvrcholilo příjemným posezením u výborně zajištěného občerstvovacího bufetu, v doprovodu již tradičního hraní na kytary v podání Jožky Musila, Milana Ondruše, Luboše Herze a jednoho banja na které výborně doplňoval hru Karel Neuschl.